Kategorie

System eClicto

Newsletter

zapisz wypisz

Obserwuj nas na

Nasi Partnerzy

e-booki, audiobooki

Szanowni Państwo,

informujemy, że dn. 30 czerwca 2017r. księgarnia eClicto kończy swoją działalność. W związku z tym wszystkich Klientów, którzy posiadają jeszcze w naszej księgarni zakupione e-booki i audiobooki prosimy o ich pobranie do dn 30 czerwca 2017r.

Po tym terminie nasza strona będzie już niedostępna i pobranie zakupionych publikacji będzie niemożliwe.

Serdecznie dziękujemy Państwu za blisko 8 lat korzystania z naszej oferty oraz wszystkie uwagi i sugestie.

Z poważaniem

Zespół eClicto

Manager eClicto

Aplikacja Manager eClicto umożliwia pobieranie i wyświetlanie elektronicznych książek zakupionych w Księgarni eClicto, ich katalogowanie, przeglądanie oraz kopiowanie na czytnik eClicto.

Dzięki Managerowi eClicto łatwo stworzysz własną bibliotekę e-booków na Twoim komputerze. Czytając e-booka możesz wykorzystywać zaawansowane funkcje, np. tworzenie notatek, tworzenie zakładek, wyszukiwanie wyrazów, zaznaczanie i kopiowanie tekstu.

Minimalne wymagania techniczne:
- dostęp do Internetu
- zainstalowana przeglądarka Internet Explorer w wersji 7 (do korzystania z www.eclicto.pl z poziomu aplikacji Manager eClicto)
- system operacyjny: Windows 2000 SP4, Windows XP SP2, Windows Vista, Windows 7
- pamięć RAM: 256 MB lub więcej (w zależności od systemu)
- wolne miejsce na dysku: minimum 20 MB

 

Jak czytać e-booki w komputerze?

E-booki kupione w Księgarni eClicto, oznaczone: "Książka tylko na komputer" lub "Książka na czytnik i komputer" przystosowane są do czytania w komputerze.

Aby je czytać należy

  1. Pobrać bezpłatny program Manager eClicto pobierz Manager eClicto
  2. Zainstalować program na komputerze.
  3. Uruchomić program (jeśli nie zalogowałeś się na www.eclicto.pl kreator ustawień poprowadzi Cię przez proces rejestracji).
  4. Kupić wybranego e-booka w Księgarni eClicto oznaczonego "Książka tylko na komputer" lub "Książka na czytnik i komputer"


W ciągu 10 minut po zaksięgowaniu płatności e-book automatycznie pojawi się w katalogu Moje książki w Managerze eClicto.

KROK 1

Zaznacz ikonę zakupionej książki
i kliknij "Pobierz",
aby pobrać ją z Księgarni eClicto.

KROK 2

Rozpocznie się proces konwersji.

 

KROK 3

Książkę możesz otworzyć
w komputerze - zaznacz okładkę wybranej książki i kliknij "Otwórz".

KROK 4

Możesz już czytać wybranego e-booka wykorzystując dodatkowe funkcje (tworzenie notatek i zakładek, wyszukiwanie wyrazów).

Aplikacja Manager eClicto umożliwia pobieranie i wyświetlanie elektronicznych książek zakupionych w Księgarni eClicto, ich katalogowanie, przeglądanie oraz kopiowanie na czytnik eClicto. Dzięki Managerowi eClicto łatwo stworzysz własną bibliotekę e-booków na Twoim komputerze. Czytając e-booka możesz wykorzystywać zaawansowane funkcje, np. tworzenie notatek, wyszukiwanie wyrazów, zaznaczanie i kopiowanie tekstu, tworzenie zakładek.